Pakoštane

29. června 2016 v 18:18 | Fíková
jsme potřetí na stejném místě na dovolené.
Poprvé jsme byli nadšeni z moře, podruhé začali objevovat okolí a teď potřetí zjištujeme, že je toho spousta, co jsme ještě neviděli.

Máme veřejnou pláž 50 metrů od našeho obydlí, koupat se tam chodíme zřídka. Jsou tam navezené kamínky, studená voda a lidi.

Máme pár zátok nedaleko, kam chodíme raději. Je tam víc vidět podmořský život, můžeme se tam koupat "na Adama", a hlavně hledáme vždy místo, kde je alespoň částečný stín.

Byli jsme na výletě v Zadaru, bylo to tam parádní. Staré město, kolonáda u pobřeží, téměř žádní lidé.. už víme, že na takový výlet se musí v neděli..

Včera jsme jeli lodí za delfíny.

To nejlepší nemáme natočené. Zírali jsme téměř s otevřenou pusou :)

Dnes jsme si udělali výlet na ostrov Vrgada. Je to ostrůvek se 180 stálými obyvateli. Pitná voda byla na ostrov přivedena před dvěma lety, do té doby místní zachytávali srážky a tuto vodu používali. Přes elektriku a pitnou vodu mi přijde, že se na ostrově zastavil čas.
Na ostrově jsou "červené" písečné pláže. Na jednom kopci jsou vidět románské ruiny, my se tam vydali, máme sice krásné fotky, ale výstup to byl krkolomný.

Nejdou mi vůbec vkládat fotky, odkaz na rajče:
 


Komentáře

1 SergiooB SergiooB | E-mail | 16. ledna 2017 v 17:08 | Reagovat

I found this page on 19th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Just search for:  pandatsor's tools

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama