Divadlo RADOST

8. března 2013 v 16:32 | Fíková
Už předminulý týden jsme byly v brněnském Divadle Radost.

Musím trošku odbočit. I když se nebude chystat na děstké představení. Vřele vám doporučuji zavítat na Cejl a divadlo si prohlédnout. Budova je moc zajimavě udělaná. Je to jedna velká loď. A nezklame vás ani interiér, kde je hlavním materiálem dřevo. V Divadle je možno navštívit muzeum loutek. Musím říct, že paní průvodkyně vyprávěla tak poutavě, že zaujala děti i dospělé.

K samotnému představení. Byly jsme na představení Zvědavé sluně aneb Proč mají sloni dlouhé choboty.
Foto jsem si půjčila ze stránek divadla:

Představení bylo skvěle uděláno. Líbilo se i roční Lucince, která šla s námi.
Mě se moc líbilo, jak děti reagovaly na představení.

Po představení jsme šly na oběd do Spolku. Je to moje oblíbená kavarána, kde nehraje rádio, často jsou tam různé hudební či literární akce. A děti tam beru jen v poledních hodinách :).
A pro kafeholiky je to učiněný ráj Úžasný

byl to krásný výlet uprostřed týdne. Víc takových!!
 


Komentáře

1 Andie Andie | Web | 8. března 2013 v 21:01 | Reagovat

Ahoj, ráda bych tě pozvala na svůj blog . Předem podotýkám, že mi nejde o reklamu, ale o to, aby se o problematice, které se na svém webu věnuju, dozvědělo co nejvíce lidí a poučilo to tak laickou veřejnost, která je většinou jen plna předsudků. Blog je věnován poruchám příjmu potravy a hlavně boji s těmito nemocemi. Nehodlám se řadit k thinspo nebo podobným komunitám. Na blogu najdeš i trochu z cesty mým životem, každodením bojem s PPP, ale také spoustu rad a tipů týkajících se kosmetiky, fotek, článků o mně samé, beauty vychytávky, recenze, recepty, které nikde jinde nenajdeš a mnoho dalšího. Kdyby tě blog zaujal, budu moc ráda, když zanecháš komentář nebo se můžeš stát dalším z mých ctěných "followers". Budu se moc těšit na tvou návštěvu a přeji krásný zbytek dne. Andie :)*
www.andie-chambers.blogspot.cz

2 ajka ajka | Web | 9. března 2013 v 1:16 | Reagovat

to muselo být prima představení :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama